Тренінг 4

28 лют. 2024

28 лютого 2024 року пройшов четвертий тренінг із педагогами закладу за програмою «Коли світ на межі змін» у рамках реалізації соціального проєкту ГО «ГЛОБАЛ, який провели практичний психолог та соціальний педагог. Заняття було присвячене третьому рівню інтервенції-підтримці у сфері психічного здоров’я.

•  Основна мета цієї інтервенції — перша допомога, яка все ж не передбачає використання медикаментів чи потребу у спеціальних клінічних втручаннях психотерапевтів, а своїм пріоритетним завданням ставить створення умов для полегшення стану людини, її супровід та підтримку в усіх сферах, що стосуються компетенції школи, покращення якості життя. Підтримка у сфері психічного здоров’я може здійснюватися у межах школи психологами, соціальними педагогами та вчителями, які мають відповідні до ситуації знання, вміння та досвід.