У 3-Б класі сьогодні був справжній День щастя!

20 бер. 2024
Діти поділилися своїми думками щодо того, що робить їх щасливими та чого їм не вистачає для повного щастя.

Створили щасливу квітку свого класу. Дізналися рецепти щастя з різних країн світу і розпочали роботу над створенням власного рецепту коктейлю щастя
Ну і, звісно, поділилися щасливими хвилинками свого життя
Будьте щасливі! Шукайте радість у звичайних речах! Не звертайте увагу на дрібниці! Радійте кожному прожитому дню!
Пам'ятайте, щастя насправді не так далеко, як нам здається! Треба просто забажати бути щасливим і зробити впевнені кроки назустріч щастю!
Саме таку інтерпретацію має картина "Дорога до щастя", яку діти створювали на уроці творчості
Щасливі разом! Щасливі кожної миті!
Намагаємося бути щасливими, не зважаючи ні на що
А для повного щастя нам треба лише одне: щоб закінчилася війна!
Дякуємо нашим захисникам за те, що ми маємо можливість почуватися щасливими, на скільки це сьогодні можливо