В нашому навчальному закладі працюють волонтери

17 лют. 2024

Після чергового влучання ракети на Північній Салтівці наш навчальний заклад потребував чергового відновлення вибитих вікон. Немало зусиль було докладено, щоб знайти людей, які б відгукнулися на наш запит. А сьогодні у нашій школі кипіла робота. І це все завдяки Дмитру та Ользі Скоровим. Хочемо висловити подяку волонтерам громадської організації "Добробат" за вашу надзвичайну самовідданість, ентузіазм і бажання надати допомогу тим, хто її потребує. Ви є прикладом того, як спільнота може об'єднатися в складну мить для вирішення нагальних проблем. Адміністрація школи, педагогічний колектив, учні та батьки безмежно вдячні за вашу широсердність, безкорисливу працю, підтримку та небайдужість до чужих проблем. Адже світ тримається на чуйних людях, не здатних пройти повз і завжди готовим допомогти.