Прийом дітей до школи

Шановні батьки майбутніх першокласників !!!

Наш заклад проводить набір учнів до 1 класу  на 2024/2025 навчальний рік

Ми пропонуємо:

- цікаве та різноманітне навчання НУШ;

- креативний, творчий,  згуртований учнівський та педагогічний колектив;

- розвиток творчих здібностей;

- індивідуальний підхід.

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» згідно з покроковою інструкцією є можливість подати заяву на вступ дитини до школи.

Щоб подати заяву на вступ дитини до школи треба зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

Також заяву та копії документів можна надіслати на електронну пошту школи: [email protected]

До заяви обов’язково додають:

• - копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)
  • - оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

Пропонуємо ознайомитись з відеоінструкцією для батьків по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".

Роз'яснення щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти надано у листі МОН України від 16.04.2022 № 1/4202-22.

ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 165  ЗАПРОШУЄ ДІТЕЙ-МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ НА

ПІДГОТОВЧІ ЗАНЯТТЯ ДО 1 КЛАСУ!

01.05.2024 о 17.00