16 лют. 2024

Творчі роботи з мистецтва

Учень 6-А класу Карязов Руслан в рамках ознайомлення з темою "Пастораль" та слухання однойменного музичного твору Й.С.Баха намалював чудові картини на дереві та папері.
15 лют. 2024

Майстер-клас "ТЕХНОІНТЕЛЕКТ".

В рамках заходів доуніверситетської освіти в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «ХАІ»
15 лют. 2024

Творчі роботи з мистецтва учнів 5-А класу

Учні 5-А класу, Сердюков Олександр, Ткаченко Артем, Моспан Тимур, Чернов Микита в рамках теми з мистецтва "Ляльковий театр" намалювали гарні ілюстрації.

тренінг з педагогами

14 лютого 2024 року пройшов другий тренінг із педагогами закладу, який провели практичний психолог та соціальний педагог, які пройшли навчання за програмою «Коли світ на межі змін» у рамках реалізації соціального проєкту ГО «ГЛОБАЛ»
14 лют. 2024

Відбулася чергова онлайн-зустріч учнів 6-8 класів з представником ШОП.

Під час заняття інспектор поліції Дар'я Володимирівна намагалася разом із школярами визначити ті надзвичайні ситуації, при яких необхідно швидко реагувати, викликавши необхідні служби порятунку.

Творчі роботи з мистецтва учнів 2-А класу

Учні 2-А класу, під враженням від музичного твору "Акваріум" композитора Шарля Каміля Сен-Санса намалювали ілюстрації.
13 лют. 2024

Творчі роботи з мистецтва

Намалювала учениця 6-А класу Неділько Яна
12 лют. 2024

І знову перемога!!!

Учениця 3-Б класу Олійник Кароліна посіла 3 місце у Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики "Lviv open cup", що проходив у місті Львів!
9 лют. 2024

Вибір підручників та посібників для учнів 2 класу

Учителі закладу здійснили вибір підручників та посібників для учнів 2 класу за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
8 лют. 2024

Обираємо професію

Адміністрація ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» запрошує батьків та учнів 9 та 11 класів на екскурсію до закладу освіти.