Методична робота

З метою удосконалення та координації науково-методичної роботи з педагогічними кадрами, підвищення якості навчально-виховного процесу в школі, забезпечення виконання вимог Державного стандарту освіти України, організації самоосвітньої діяльності педагогічних працівників, надання оперативної методичної допомоги у роботі проходить робота над єдиною науково-методичної темою "Упровадження здоров`язбережувальних технологій у навчально-виховний процес".

МО проводяться заходи, спрямовані на розвиток творчих можливостей педагогічних працівників, вивчення, узагальнення і поширення педагогічного досвіду, підготовка учнів до Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту робіт у Малій академії наук, предметних турнірів, підготовка до ЗНО учнів 11 класу.

Для керівництва методичної роботою та її координування створено методичну раду у складі:
- голова методичної ради - Ольховська Н.Ф., вчитель української мови та літератури
- секретар - Собко Л.М., вчитель початкових класів
- члени ради - голови МО учителів.