МО вчителів суспільствознавства

М.О. складається з двох вчителів: Бобіної І.А.., вчителя вищої категорії, "старшого учителя" та Таміліної І. В., вчителя кваліфікаційної категорії "спеціаліст".

Всю роботу методичне об`єднання підпорядковує головній методичній темі школи "Від компетентного вчителя до компетентного учня" та поглиблює ії темою методоб`єднання
"Розвиток компетентнісних здібностей учнів на уроках історії, правознавства, Харківщинознавства"

Діяльність МО спрямована на підвищення професійної майстерності вчителів, упровадження інноваційних ідей та технологій при вивченні історії, правознавства, на формування ключових та предметних компетентностей учнів, використання інтерактивних форм організації навчального процесу, на особистісно-орієнтоване спрямування матеріалу.

Вчителям МО проводиться й позакласна робота: працюює гурток "Правознавець"