МО вчителів початкових класів

МО початкових класів нараховує вісім учителів. Із них троє мають вищу кваліфікаційну категорію і звання "Старший учитель" (Кіясь С.В., Васютенко В. В., Котвицька Т.Ю.), троє - першу кваліфікаційну категорію ( Бойко А.В., Собко Л.М.), Матвієнко Я. О. та Збукар Л. В. мають другу кваліфіаційну категорію.

Мо працює над темою: "Від компетентного вчителя до компетентного учня". Члени МО постійно підвищують свою педагогічну майстерність, свій професійний рівень.

На базі МО успішно працюють такі творчі групи:
- Від компетентного вичтеля до компетентного учня
- Впровадження інтерактивних технологій
- Вивчення математики за програмою "Росток"
- Робота з обдарованими учнями
- Впровадження інформаційних технологій у початкової школи.

Учителями систематично проводяться семінари, відкриті уроки, на яких педагоги обмінюються своїм досвідом.

Так у 2018 років на базі школи був проведений практичний семінар для заступників директорів. Учителі нашої школи показали ряд відкритих уроків з різних предметів, мета яких: ознайомлення з практичним застосуванням компетентністного підходу в навчально-виховному процесі початкової школи. Всі уроки отримали високу оцінку.

Уся методична робота спрямована на підвищення якості знань та інтересу до навчання. Як показують результати підсумкового оцінювання, більшість учнів програмний матеріал засвоюють на достатньому та високому рівнях.

Учні почтакової школи систематично беруть участь у предметних олімпіадах, різноманітних конкурсах, інтелектуальних іграх і посідають на них призові місця.
МО вчителів початкових класів вже багато років плідно співпрацює з ДНЗ № 136. Проводяться круглі столи "Дитсадок - школа", взаємовідвідування занять та уроків, виступи на батьківських зборах.

Учителями початкових класів проводиться велика виховна робота. Дітям прищеплюється любов і повага до Батьківщини, до рідної землі, виховується почуття поваги до старих, дружні стосунки а в колективі. проводиться багато різноманітних виховних хзаходів та свят.

Вся навчально-виховна робота спрямована на розвиток особистості учня і його інтелектуальних та творчих здібностей.