8 лют. 2024

Творчи роботи з Мистецтва

Учні 5-А класу в рамках теми "Театр відчиняє двері" намалювали ілюстрації.
7 лют. 2024

Навчання за програмою «Коли світ на межі змін»

7лютого 2024 року відбувся тренінг із педагогами закладу, який провели працівники психологічної служби, які пройшли навчання за програмою «Коли світ на межі змін» у рамках реалізації соціального проєкту ГО «ГЛОБАЛ».

Творчі роботи з Мистецтва

Учень 6-А класу Карязов Руслан в рамках ознайомлення з музикою Антоніо Вівальді та слухання фрагментів музичного циклу "Пори року" намалював картини під враженням від музики композитора.

День безпечного Інтернету

6 лютого 2024 року у світі відзначався День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
6 лют. 2024

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

7 лютого 2024 року відбудеться онлайн-заняття з майбутніми першокласниками.
6 лют. 2024

Творчі роботи з Музичного мистецтва

Учні 7-А класу Асянов Кирило та Онацький Вадим а також учень 7-Б класу Сердюков Іван в рамках ознайомлення з творчістю гурту Queen намалювали ілюстрації.
5 лют. 2024

Марафон “Добро починається з тебе”

Запрошуємо бажаючих!
4 лют. 2024

Вчитель музичного мистецтва, Туриця І.Ю. створив та підготував 84 навчальних відео до уроків музичного мистецтва в 2-х класах (НУШ)

Відео створені до підручнику Мистецтво 2 клас Масол (НУШ 2019) Користуватись матеріалами можуть всі українські вчителі музичного мистецтва.
2 лют. 2024

Проведення лабораторних робіт з біології в умовах дистанційного навчання.

Віртуальні лабораторії викликають зацікавленість учнів, візуалізують та спрощують сприйняття навчального матеріалу
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.