1 лют. 2024

Творчі роботи з Мистецтва учнів 5-А класу

Учні 5-А класу, Ністратова Валерія, Погребняк Даша, Сердюков Олександр, Церковний Савелій в рамках творчого завдання з мистецтва намалювали ілюстрації до теми "Цирк - мистецтво сповнене радості"
31 січ. 2024

Творчі роботи з Мистецтва учнів 9-А та 9-Б класів

Учні 9-А класу, Ісаєва Ліза, Сорока Світлана, Юрченко Вероніка та учень 9-Б класу Перенчук Артур в рамках творчого завдання з Мистецтва в темі "Кінематограф" зобразили своїх улюблених персонажів кіно.
30 січ. 2024

ХНУРЕ

Цей тиждень буде ну дуже насиченим, адже ми плануємо познайомити вас одразу з двома освітніми програмами — «Автоматизація та компʼютерно-інтегровані технології» та «Системна інженерія» спеціальності 174
29 січ. 2024

У 5-Б класі була проведена година пам'яті "Крути".

Сьогодні українська спільнота вшановує пам'ять героїв битви під Крутами.
29 січ. 2024

Учениця 3-Б класу Олійник Кароліна посіла ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики “Nicole cup”, що проходив у м. Києві

Вітаємо нашу зірочку та бажаємо подальших успіхів і нових перемог!
29 січ. 2024

Комплекс вправ з гімнастики.

Підготував вчитель фізичної культури Моспан Євгеній Дмитрович.
27 січ. 2024

27 січня - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ГОЛОКОСТУ.

У цей день у всьому світі згадують жертв найжорстокішого масового геноциду всіх часів.
26 січ. 2024

Онлайн-зустріч з представником ШОП

важливі та актуальні правила
26 січ. 2024

Години пам'яті "Крути".

29 січня українська спільнота буде вшановувати пам'ять героїв битви під Крутами.
25 січ. 2024

Затверджено характеристики предметних тестів НМТ-2024

Українським центром оцінювання якості освіти затверджено загальні характеристики предметних тестів основного й додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2024 року та схеми нарахування балів за виконання їх завдань.