16 квіт. 2024

День відкритих дверей ХНАДУ

Кафедра іноземних мов Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати онлайн-захід, присвячений Дню відкритих дверей кафедри.
16 квіт. 2024

Творчі роботи учнів 6-А класу з мистецтва

Наші учні найкращі, творчі та талановиті!

Флешмоб "White card"

15 квіт. 2024

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

17 квітня 2024 о 17:00 Шевченко Аліна Миколаївна запрошує на онлайн-заняття.
15 квіт. 2024

Участь у флешмобі "White card"

За участь у флешмобі "White card" до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру і Всесвітнього дня здоров'я в рамках Національного проєкту "Цікава фізкультура-2.0 Перезавантаження" учні 4-А класу нагороджені дипломами від Української федерації "Спорт заради розвитку".
15 квіт. 2024

Творчі роботи учнів з мистецтва

Наші учні найкращі, творчі та талановиті!
13 квіт. 2024

День відкритих дверей.

День відкритих дверей "Вовчанський фаховий коледж Державного біотохнелогічного університету",який відбувся 13.04.2024 в режимі онлайн на платформі Google Meet. В програмі заходу: -знайомство з адміністрацією коледжу та педагогами! -презентація унікальних освітніх пропозицій! -ознайомлення з умовами вступу! Учні нашої гімназії брали участь.
12 квіт. 2024

Шкільний офіцер поліції

12 квітня в ХГ 165 відбулася онлайн-зустріч з Ченським Дмитром Геннадійовичем в рамках «Шкільний офіцер поліції». Була проведена онлайн - лекцію на тему : «Правила дорожнього руху».
11 квіт. 2024

Творчі роботи учнів 8-А класу з мистецтва

Учні 8-А класу Гордієнко Ельдар та Кафлік Даніїл, намалювали ілюстрації до теми " Романтизм у живописі".
9 квіт. 2024

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Продовжується проведення занять для майбутніх першокласників! Людмила Собко запрошує 10.04.2024 о 17.00 приєднатися Вас до відеозустрічі в Google Meet.