8 квіт. 2024

І знову пост про незламну харків'яночку!

Олійник Каролінка, учениця 3-Б класу, не зважаючи ні на що, мужньо тримається, продовжує тренуватися, бере участь у серйозних змаганнях і виборює і них перемоги!
8 квіт. 2024

Вибір підручників для учнів 11 класу

Учителі закладу завершили вибір підручників для учнів 11 класу за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
5 квіт. 2024

7 квітня щороку відзначається Всесвітній день здоров'я.

Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. Учні 7-Б класу активно долучилися до фоточеленджу "Ми за здоровий спосіб життя", продемонстрували свої корисні звички та активний спосіб життя.
5 квіт. 2024

Флешмоб «White card» до Міжнародного дня спорту.

4-А клас взяв участь у флешмобі «White card” до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоровʼя.
5 квіт. 2024

Марафон ІТ-університетів чекає тебе вже незабаром!

6 квітня о 10:00 в YouTube
3 квіт. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024.
3 квіт. 2024

Творчі роботи з мистецтва учнів 2-А класу

Учні 2-А класу Асянова Вероніка, Данилевський Михайло, Лебеденко Анна, Холодний Володимир намалювали ілюстрації до теми " Квіткові фантазії".
2 квіт. 2024

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Харківська гімназія №165 продовжує підготовчі заняття для діток-майбутніх першокласників! Людмила Собко запрошує 03.04.2024 о 17.00 приєднатися Вас до відеозустрічі в Google Meet
2 квіт. 2024

Міжнародний день дитячої книги!

В ХГ 165 пройшов фотобатл з найулюбленішою книгою.

Електроенергію треба заощаджувати!

Економія енергії починається вдома. Кожен може долучитися, кожен повинен долучитися. Тому що економія енергії в побуті - це сімейна справа.