1 квіт. 2024

Програма онлайн-заходів доуніверситетської освіти в ХАІ у квітні

Для учнів 9-11 класів.
1 квіт. 2024

Дня відкритих дверей

Запрошують учнів 9-х, 11-х класів приєднатися до Дня відкритих дверей Електромеханічного фахового коледжу ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.
29 бер. 2024

Всесвітній тиждень грошей GLOBAL MONEY WEEK

Учні нашого закладу брали участь. Мета вебінару отримати базові фінансові навички та стати фінансово обізнаним.

ХАРКІВСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ - ФОРМУЛА ВИБОРУ

Учні нашого закладу взяли участь у загальноміськії акції «Харківські університети – формула вибору
27 бер. 2024

Зустріч з майбутніми першокласниками!

Сьгодні відбулося заняття з майбутніми школяриками «Подорож у країну казок» з використанням усної народної творчості.

Корисні канікули

Під час весняних канікул учні 11-А класу продовжують підготовку до НМТ з української мови
26 бер. 2024

УВАГА!

Майбутні першокласники просимо підготувати на заняття альбомний аркуш та кольорові олівці.
26 бер. 2024

Учні 11-А класу були ознайомлені з особливостями вступної кампанії у 2024 році на бакалаврські програми до закладів вищої освіти України.

Майбутні вступники дізналися, як визначити пріоритет заяви при вступі, як розрахувати конкурсні бали для вступу на певну спеціальність, а також, що таке мотиваційний лист і як його писати.
25 бер. 2024

Сьогодні у 3-Б класі відбулося традиційне засідання читайликів

Як завжди, діти презентували прочитані книги, поділилися своїми враженнями від них
22 бер. 2024

Весняні канікули!

Розпочинаються весняні канікули. Вони триватимуть з 25 березня по 31 березня.