12 бер. 2024

ДЛЯ УЧНІВ 11 КЛАСУ ТА ЇХ БАТЬКІВ «ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ НМТ-2024 РОКУ»

Сьогодні були проведені батьківські збори, де були розглянуті організаційні питання щодо проведення тестування, порядок проведення, календар НМТ. Учням 11 класу надано поради щодо використання ресурсів для підготовки до тестування. Були обговорені питання безпеки під час НМТ.
10 бер. 2024

Дебют із художньої гімнастики у учениці нашого закладу

Сьогодні у Гребінник Крістіни, учениці 3-Б класу, відбувся дебют із художньої гімнастики. Вітаємо нашу маленьку зірочку з першим успішним виступом! Бажаємо великих перемог на шляху до слави!
9 бер. 2024

У 3-Б сьогодні був День весняної краси!

Діти побували у математичному квітнику Мудрого Сонечка, побачили найдивовижніші квіти нашої планети та насолодилися красою Шевченкового слова.
9 бер. 2024

У 1814 році 9 березня народився Тарас Шевченко.

У березні Україна вшановує пам’ять визначного поета, художника та мислителя. В гімназії пройшов конкурс малюнків до творів Шевченка.
8 бер. 2024

Зі святом, любі жінки!

Прийміть привітання від учнів нашого закладу!
8 бер. 2024

Вибір підручнів

Учителі закладу здійснили вибір підручників для учнів 7 класу.
7 бер. 2024

Онлайн-урок «Єдиний урок безпеки»

Сьогодні в нашому закладі освіти було проведено онлайн-урок «Єдиний урок безпеки» з представником ХМТГ ХРУ ДСНС України для учнів 1-5 класів.

Проєкт Освітньої програми на 2024/2025 навчальний рік

Адміністрація закладу повідомляє, що з 1 березня розпочалась робота щодо складання Проєкту Освітньої програми комунального закладу "Харківська гімназія № 165 Харківської міської ради" на 2024/2025 навчальний рік.
6 бер. 2024

Сьогодні відбулося заняття з майбутніми першокласниками.

До діток завітав дракончик, який задавав різноманітні завдання.

Творчі роботи з мистецтва учнів 2-А та 4-Б класу

Наші учні найкращі, творчі та талановиті!